Gigabyte GP-P550B 550 W
| All | |
| Brutokaal | 2.021 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 121 mm |
| Gross depth master carton | 530 mm |
| Gross height (mm) | 207 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Gross width (mm) | 255 mm |
| Gross width master carton | 625 mm |
| Net weight master carton | 20.21 kg |
| Netokaal | 1.621 kg |
| Nimivõimsus | 550 W |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 200 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer product name | GP-P550B |
| Sertifikaat | 80 PLUS Bronze certified |
| Taara kaal (kg) | 0.40 kg |
| Tare weight master carton | 1.464 kg |
| Volume (m3) | 0.006386985 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: gigabyte gp-p550b 550 w, gp-p550b, gigabyte, toiteplokid psu













